TOFI - Prz?szłość (wystawa z okazji 5-lecia Muzeum Tatuażu)

Z okazji 5-lecia Polish Tattoo Museum, które w tym roku wypada dokładnie w 10 Artnoc gliwicka noc otwartych galerii, zapraszamy wszystkich serdecznie na niecodzienną retrospektywną wystawę Tomasz Tofi Torfinskiego, niesamowitego artysty ze Śląska, z rybnickiego studia INK-OGNITO TATTOO.
Tytuł wystawy "PRZ?SZŁOŚĆ" sugeruje zarówno historyczne początki kariery naszego bohatera (ołówek, rysunek akademcki), jak i jego nowoczesne grafiki komputerowe, którymi posiłkuje się w swojej pracy na codzień w studio tatuażu.
Tofi to artysta, który swoimi poszukiwaniami znacznie wyprzedził swoją epokę i zainspirował całe rzesze naśladowców w Polsce i na świecie, to człowiek, który swoją osobą łączy zarówno szacunek dla historycznego rzemiosła sztuki tatuażu, jak i nowatorskie podejście do współczesnych technik graficznych, które sztukę tatuażu w dużym stopniu dziś generują. Jednym słowem to ktoś, kto idealnie nadaję się na to, ażeby z godnością nasz jubileusz uświęcić i celebrować!